| sssarah a întrebat:

Hello! As vrea sa-mi comand relax&tone, dar nu sunt asa singura...Nu vreau neaparat sa slabesc, dar poate sa scap de celulita care o am - nu e multa dar totusi vizibila. A folosit cineva? Da rezultate?

Răspuns Câştigător
| MyNameIsNotImportant a răspuns:

Eu nu stiu ucm e relax&tone dar iti pot spune cum am scapat intr-o singura luna de celulita si vergeturi.

Mi-am masat picioarele(unde avem celulita si vergeturi) 5 zile pe saptamana cu zat de cafea! Chear da rezultate acum nici nu se mai cunoaste ca am avut celulita si vergeturi.si nici nu te costa nimic.mama sau tatal tau beau cafea nu? spune-le sa iti pastreze zatul sau i-al tu singura din filtru happy

succeshappy

1 răspuns:
| Yonela24 a răspuns:

Hei buna eu am big grin si e chiar buna.adica mie chiar imi place.si am si dat jos din burtika... iar celulita s-a dus blushing eu zic sa-ti comanzihee hee in plus e bun si pentru. masaj tongue.mie una.il ador blushing.:*