| YLLL a întrebat:

Fetelor, aţi folosit vreodată aparat din acela de masaj care vibrează (Relax and tone), din acela mic de mână. A dat rezultate? Îl am de ceva timp dar nu l-am folosit niciodata aşa serios. Îl folosesc mai rar, când îmi amintesc de el. Aş vrea nişte opinii să văd dacă merge, deoarece vreau să slăbesc din picioare, să nu mai am celulită si burtă.

1 răspuns:
| Lolaboa1234 a răspuns:

O sa slabesti doar daca il folosesti in fiecare zi si combini alimentatia sanatoasa si exercitiile fizice.Altfel nu o sa ai rezultate promitatoare iti garantez. Vorbesc din propia experienta.Nu este un aparat minume, iar rezultate se vad dupa o lunga perioada de timp.