| LussyBubu a întrebat:

Hello.As vrea sa stiu cum pot sa fac P la magi, adica skills (sau cum se zicebig grin) pe Metin2 privat?hee hee
Fundahee hee

3 răspunsuri:
| georgegs a răspuns:

E.la.magazin.ala.de.arme
sau.armuri.nu.sunt.sigur

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai trebuie sa bagi piatra spiritului (e o piatra galbena si coltzuroasa)(de obicei o gasesti la magazinele generale pe privat) si fa-ti gradul pe rosu adica baga-te pe liber si omoara playeri ca o sa ai nevoie de grad ca sa faci P

| calin14 a răspuns:

Fa-ti grad negativ(rau, crud, rautacios, agresiv...)si foloseste piatra spiritului e galbena si arata ca un diamantbig grindar prima data tresa ai magiile G