| AquafreshGM a întrebat:

Hello. happy Cine a citit cartea Luminile Nordului (3 carti)? E frumasa? Am inceput sa citesc si la inceput nu inteleg mai nimic happy

Răspuns Câştigător
| TheRealDaniel a răspuns:

Am citit deocamdata doar prima parte, insa ca sa intelegi trebuie sa fii mai concentrata asupra a ceea ce citesti.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am citit doar prima carte, însă eu am înțeles...Să citești o carte nu înseamnă doar să vezi ce scrie în ea și gata. Dar depinde, că dacă în timp ce tu citeai din carte te uitai la meci și mai stăteai și pe facebook, chiar n-aveai cum să înțelegi ceva.