| Sele a întrebat:

Voi credeti ce se zice ca data de uiti la ceas la fix inseamna ca te iubeste sau daca te uiti la si un minut te inseala? Sau sunt numai superstitii?

6 răspunsuri:
| Lora a răspuns:

laughing normal ca sunt doar niste superstitii

| Alina0491 a răspuns:

Eu spun ca sunt simple superstitii. Insa daca ma uit la ora fixa la ceas imi spun " ma iubeste. love struck" iar daca ma uit la si`un minut imi spun " na, ca iar ma inseala " laughing Dar nu cred ci asa, parca ii din obisnuinta

| Maiabsolutcavodka a răspuns:

Eu cred ca sunt superstitii, dar uneori mi s-a intamplat sa fie si adevarat.Ma uitam mereu la si 1 minut si apoi am aflat ca prietenul meu ma insela, dar cred ca a fost plesneala laughing

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai nu stiu ce sa zic dar eu stiam ca la si 1 min. se gandeste la tine si la fara 1 min te inseala. oricum nu prea cred dar totul este posibil poate la unii merge la altii nu

| angie27 a răspuns:

Eu una cred că sunt doar superstiţii. E imposibil sa fie adevărat, deşi, dacă stau să mă gândesc, verişoara mea se uita mereu la ceas si era fix şi mulţi băieţi o plăceau. Dar nu! Eu nu cred in asemenea chestii.