| bianca_9810 a întrebat:

Hello:*deci vreau sfaturi, azi am glumit cu o colega si ea nu a inteleso ca pe o gluma( ea e rea cam uratica si nu are note prea bune si eu sunt premianta)si in fiecare pauza vine la mine si la o colega si ne jigneste eu azi am spus ca nu ma cobor la nivelul ei... dar sunt sigura ca nu o sa se lase deci ce as putea sa ii zic sa o inervez si eoo?laughingFUNDA.

Răspuns Câştigător
| KissSummer a răspuns:

Buna. pai.te.a jignit ok? pai acelasi lucru poti sa.l faci si uh dar sa te iei de neuronii sai.se va enerva. si daca te v-a jignii din nou inkearka sa stai cu picioarele pe pamant si sa nu ii faci joku` atata tot.

sper ca ti.am fost de ajutor.

fundita?batting eyelashes

2 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Stii ce o sa se intample cu tine si cu oameni ca tine?laughing
Sti ica cine rade ultimul rade mai bine?
Ea va ajunge sa termine o profesioanala
Tu vei ajunge sa ai 5 facultati (si degeaba)
ea o sa ajunga populara`
Pe cand tu o sa ajungi o TOCILARA cu ochelarii cu rama'
Stii cum poarta 'bunici tai '
Asa o sa ai si tu okelari
Daca nu stii sa faci glume nu le mai fahappy
Lasa asta in seama celor care stiu sa faca glume`
P.S Ce am scris mai sus... vorbesc din experientahappy

| adriana543768654567895334 a răspuns:

I.a mai tragei si o palma sa vezi ce se linisteste angry.