| IrisMisaki21 a întrebat:

Hello! (E mai mult pentru cei care au flesh-uri in ureche.) Acum intrebarea: Daca sunt facute mai dintr-odata (nu treptat) pot aparea anumite 'complicatii' sau doar durerea e mai "insuportabila"? (Sfat) happy

Răspuns Câştigător
| Felissa13Eden a răspuns:

O prietena de-a mea si- bagat pivotul de vreun cm diametru dintr-o data,dar nu cred ca e bine sa bagi pivoti prea mari,pentru ca,in primul rand,te doare de mori, si, in al doilea rand, poti sa faci o infectie de toata frumusetea.
Eu te sfatuiesc sa-ti bagi treptat pivoti din ce in ce mai mari, ca sa nu apara complicatii.

| IrisMisaki21 explică (pentru Felissa13Eden):

Multumesc mult pentru sfat! happy

| Felissa13Eden a răspuns (pentru IrisMisaki21):

Cu muuuulta placere! ^^