| anonim_4396 a întrebat:

Hello! Eu sunt mai timida de felul meu si am descoperit ca am in clasa(am trecut a 9-a) un fost coleg de gradinita cu care ma intelegeam bine. Timp de o saptamana nici unul dintre noi nu a facut"primul pas" si as vrea sa incep discutia dar nu stiu cum avand in vedere ca el mereu sta cu gasca.NU imi place de el ci pur si simplu vreau sa ne reimprietenim si am uitat sa mentionez ca si el stie cine sunt. Stiu ca pare o porcarie dar pur si simplu nu-mi vine sa ma duc la el si sa-i zic "hey am fost colegi de gradi mai tii minte cum ne jucam cu cuburile?"suna prea penibil pentru amandoi.

Răspuns Câştigător
| AshuraElric a răspuns:

Cred ca ai putea incepe cu, Buna, X,(cum se numeste)dar ai grija la modul in care il spui, ceva in genul"Buna...decand nu te-am mai vazut, pe unde ai umblat?)desigur, apoi puteti vorbi si despre alte lucruri.Nu poate sta mereu cu gasca, din cate stiu numai fetel se duc la baie insotitelaughing(si nu ma prind de ce)laughingacum nu iti spun sa-l urmaresti pana la baie ideea e ca trebuie sa prinzi un moment cand e singur, dar poti s-o faci si in preajma gastii lui, adica nu-i un secrethappy

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Zi si uu ce faci ba.ma mai tii minte? e el mai sigur asa am facut si eu si am reimprietenit si nema tot ras de chestia aceea