| anonim_4396 a întrebat:

Vine un coleg la mine, suntem colegi de la gradinita, ciclu primar si gimnazial impreuna. Vreau sa-i vad penisul, am doar o curiozitate. Niciodata n-am vazut alt penis decat pe al meu, iar ceilalti colegi au vazut si sunt si eu curios. Ma gandeam sa ne jucam adevar si provocare si sa-l provoc sa joace tot meciul dezbracat sau nu stiu. E o idee buna?
P.s : daca comentati aiurea, mai bine nu scrieti nimic. Multumesc

12 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Macar sa nu il mirosi ca esti om nu caine

| corbulalbrosu a răspuns:

Ai putea ca pur si simplu sa incepi cu el, o discutie pe tema formei, aspectului si a marimii ''exagerate'' a penisului tau si astfel sa-i induci si lui aceeasi curiozitate pe care a ai tu si sa-l provoci sa accepte sa comparati marimea penisurilor voastre. Bafta. Succes!

| Andreeush a răspuns:

S-ar putea ca prietenul tău să se supere.

| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns:

Deci daca ceilalti sunt gay, vrei sa fii si tu gay.
Eu zic direct sa-i propui sa va "tavaliti".

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dar totuşi mă întreb oare dacă tot eşti curios să mai vezi un penis în afară de al tău de ce nu cauți poze pe net? Sau nu ți-e destul să te uiți şi vrei să faci cumva să i-l şi atingi?

| OctavianSps a răspuns:

De ce nu incerci sa fii destept? Spre exemplu poti incepe sa intri in subiectul legat de marime si cat de mult apreciezi ca o ai mare. Iti garantez ca se va oftica instant si o sa il arate.
Sper doar sa nu fi gay ca altfel o sa fiu complice la ceva rau laughing

| Anonimul1233 a răspuns (pentru OctavianSps):

Mersi de idee laughing
cat despre ce ai zis tu, nu, nu s gay, sunt doar curios sa vad laughing

| OctavianSps a răspuns (pentru Anonimul1233):

Ma bucur atunci. Mult succes.

| anonim_4396 explică (pentru OctavianSps):

Şi dacă îl are mic şi nu are cu ce se lăuda? laughing

| OctavianSps a răspuns (pentru anonim_4396):

Totul e doar o diversiune mai laughing

| anonim_4396 explică (pentru OctavianSps):

Nu,mă refeream la celălalt băiat, cel la care vrea să i-l vadă. Dacă îl are mic atunci nu mai are de ce să se oftice când o să înceapă ăstalalt să se laude cu al lui. laughing
Oricum, nu ştiu câte şanse sunt să fie băiatul ăla atât de dotat încât să se oftice când o să se laude ăsta care a pus întrebarea, dar poate merită totuşi să-şi încerce norocul. laughing

| DevilRock a răspuns:

O să creadă că ești gay și poate te va bate.