| Teo_3594 a întrebat:

Hello everyblove struck funda. vineri mama pleaca si chem 6 fete l mine. c activitati putem face?

Răspuns Câştigător
| NoName1234 a răspuns:

Multe!
Macao pe dezbracate(jucati macao si cine pierde isi scoate ceva de pe el) tongue
Concurs miss
Film de groaza
Film de comedie
Farse la telefon
Farse pe chat (intri pe un chat iti pui o poza de pe net cu un baiat dragut te dai drept baiat la o fata zici ca ai aceeasi varsta ca ea si din acelasi oras si ii zici hai sa ne intalnim. la X) am facut o farsa asa cu o prietena si a fost superrr! Fraiera chiar s-a dus ca i-am luat nr tel si mia spus...ca era acolo.laughing)
Sa mancati cipsuri si alte prosti tongue
Sa faceti pe telefon un film de groaza cu voi
Sa va filmati, cand pe rand veniti ca niste fotomodele pe podium tongue
(cu costume de baie sau alte haine)
Sa va machiati
Sa vorbiti despre baieti
Sa va bateti cu pernele
Sa faceti sedinta foto
Sa povestiti care au fost cele mai jenante lucruri care vi sau intamplat vreodata
Sa ziceti chestii paranormale(povesti de groaza)
Cam atata! Sa va distrati! happy big grin

2 răspunsuri:
| Lora a răspuns:

Jucati-va carti, completati integrame, vechea sticla invartita iar la cine cade dati pedepse, fazan, tomanap

| NoName1234 a răspuns:

Multumesc mult! kiss