| Yaoi4Me a întrebat:

Hello guys and girls~ Am si eu o intrebare. Este gresit sa spui ca esti ateu cand de fapt nu esti? thinking Nah, oarecum ma simt ateu dar nu ma pot despartii de cele invatate in copilarie ~.~ Nu stiu ce sa fac.

! Cine injura sau vorbeste urat il raportez._. Nu am chef de joaca.
! Scuzati daca am gresit categoria
! Cel mai sincer raspuns primeste, desigur, funda ~

Răspuns Câştigător
| EnvyU a răspuns:

Este gresit oare sa fi ipocrit? tu ce crezi?
Eu cred ca daca crezi in Dumnezeu asa cum vrei tu si nu asa cum iti spune biserica asta nu inseamna ca esti sau nu esti ateu. Fiecare credem in ceva mai presus de noi, o putere divina, daca nu Dumnezeu atunci destin sau altceva. Poti sa spui ca tu crezi in Dumnezeul tau si punct.