| SpectralSong a întrebat:

Hello lome:X sunt impreuna cu un baiat. parca el e asa mai timid cu mine. si la scoala(suntem la aceeasi scoala) ne salutam doar. si mie imi este rusine sa il iau dintre gasca lui si sa vorbim tot felul. ca o sa comenteze colegii lui. ceva sfat:X? funda:*

Răspuns Câştigător
| MenInShadow a răspuns:

Hey, buna, uite, ai dreptate, nu cred ca este potrivit sa-l iei din grupul lui de prieteni de fiecare data cand vrei sa vbwinking
Asteapta, sa plece el, si apoi vorbeste cu el, pentru a asa o sa creada ca esti disperate, si o sa faci asa mereu, nu o sa-l lasi sa faca nimicwinking
Deci, sfatul meu este sa-l lasi cu si cu prietenii lui, dar nu incat sa te uite, dar nici sa-l tii numai cu tinewinking