| SweetAndDead a întrebat:

Hello! happy

Niste sugestii de actiuni ce pot fi facute vara asta pentru a scapa de plictiseala?batting eyelashes

P.S:Cat mai multe si cat mai funny.Rog pe cei ce au de gand sa comenteze aiurea sa se abtina.winking

Fundita! :*

Răspuns Câştigător
| Reenesme a răspuns:

Buna, si eu m.am gandit la asta acum cateva zile si ai putea sa :
-Faci o bataie cu apa ( cu prieteniitongue)
-Sa mergi la film
-Sa iti faci in fiecare zi niste poze si apoi sa le lipesti intr.un caiet/jurnal ( cum vrei tu) si sa ai o amintire din toate locurile pe unde te duci
-Sa mergi la mare cu prietenii

2 răspunsuri:
| Latinmoon a răspuns:

Buna!
Gaseste ceva distractiv de facut!winking
Poti sa scrii un bolog sau sa faci un sit cu glume de ce nu si bancuri compuse de tine sau sa-ti faci un vlog.
Te pup, pa pa! :*

| NoNameInAction a răspuns:

Mergi in tabara la mare sau munte cu prietenii.