| Scikofit a întrebat:

Hello.Nu ca vreau sa ma laud,dar multe fete se uita ciudat la mine, gen tu vei fi al meu.Si cand le intreb ce vor,spun chestii gen "imi place de tine pentru ca ma faci sa rad".E adevarata chestia? Adica daca faci o fata sa rada,poate sa se indragosteasca de tine? Incaodata spun,NU MA LAUD, DOAR CA de un timp totul deviaza. Funda pentru cea mai buna explicatie.

Răspuns Câştigător
| AnnonymusIsNotAvailable a răspuns:

Sunt fată, şi pentru noi contează foarte mult ca un băiat să ne facă să râdem, să ne simţim bine. Şi da, putem să ne îndrăgostim foarte uşor datorită acestui fapt.

3 răspunsuri:
| anss23 a răspuns:

Daca ceea ce cauta o fata la un baiat este simtul umorului, atunci da, o poti face sa se indragosteasca de tine daca o faci sa rada.

| Polaris a răspuns:

Ultima dată când am vorbit cu o fată mi-am suflat mucii pe ea din greșeală. Acum suntem împreună.

| stupidname20 a răspuns:

Sunt fata, si sincer ador cand un baiat ma face sa radwinking considera-te norocos ca ai acest "dar", e ceva ce multor fete le place big grin Si da... cred ca o fata se poate indragosti prin chestia asta... noi fetele ne indragostim de lucruri marunte. unul dintre ele ar fi chestia cu rasul ^^