| anonim_4396 a întrebat:

Hello. Nu stiu ce s-a intamplat cu rimelul meu.straight facePare sa se fi topit(nu pot sa ma dau cu el pe la ochi). L-am pus in frigider (acum cateva ore), dar nimic. E de la Avon, si se numeste Supercurlacious. L`am cumparat luna trecuta(deci nu e vechi). Ce as putea sa fac? straight facestraight facestraight face

Răspuns Câştigător
| Anduciu a răspuns:

Super Curlacious e oricum cam uscat, deci daca a trecut o luna nu mai ai ce face cu el.N-ai putea decat sa-ti iei altul.De la Avon am incercat Super Shock si e destul de ok, dar acum folosesc X Volume Flash de la Rimmel London.

3 răspunsuri:
| CristineDelaruss a răspuns:

Uita'te la data, cand expira.
De obicei, asta se intampla daca e expirat!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Aa.sfatul meu: arunca.l si nu mai folosi avonstraight face. unele lucruri sunt bune, dar eu nu riscbig grin pupici:**

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Exact as mi s`a intmplat si mie. Arunca-l si i-ati supershock:*.E foarte bun.

papa:*:*:*:*