| princebarbie11 a întrebat:

am comandat de curand si trebuie sa imi vina rimelul SuperCurlacious de la avon si as vrea sa stiu cat de bun e, pentru cei care il au.

Răspuns Câştigător
| mykkki a răspuns:

Este destul de bun dar in legatura cu chestia cu sclipici MINCIUNA nu are sclipici deloc dar el este bun.pe fiitor ty'as recomanda SuperShock sunt reprezentant si stiu ce se comandawinking si ce este bun

2 răspunsuri:
| ladyfoarfeca a răspuns:

Eu il am si este bun, totusi

| Chimilica a răspuns:

Este foarte bun. Imi arcuieste genele perfect, de asemenea mi le si lungeste. Pupici :*