| chilledzebra a întrebat:

Hello porumbeilor si voua fratii mei de filme! Ce face gasca? M-am gandit ca daca tot e Valentin`s Day azi, sa va provoc putina sinceritate.
Mai astia cu lesa!
Da, voi!
Ca tot aveti stapana, i-a sa auzim 7 lucruri pentru care ii marturisiti astazi iubire!
Hai!
Sa va vad!

46 răspunsuri:
| chilledzebra explică (pentru ABCD122):

Asa fac, acum ma duc! Stai? De care suc? O.O

| ABCD122 a răspuns (pentru chilledzebra):

Ffff. nu ma pot decide, ia de toate, si dupa ma ajuti sa-l termin.winking

| chilledzebra explică (pentru ABCD122):

Dam de pomana ce ramane, ii bun asa? laughing

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Nu inteleg laughing

| chilledzebra explică (pentru DoarBogdan):

Adica sa spuna baietii 7 motive pentru care isi iubesc prietenele. Mai ok asa?

| Florentina9210 a răspuns:

Iubitul meu: este sufletul de care nu pot trai. Este intelegator si foarte pupacios. laughing

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns (pentru chilledzebra):

Mda. Si daca nu am ce as putea sa zic? sad
Dar daca as avea probabil primul ar fi ca e nebuna sa stea cu unul ca mine rolling on the floor

| chilledzebra explică (pentru DoarBogdan):

Asa infricosator esti? o.O

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns (pentru chilledzebra):

In sensul ca as incerca sa fac ca relatia noastra sa fie una deosebita si sa nu se plictiseasca niciodata. Adica sa stie ca o sa fac unele lucruri trasnite pentru ea laughing

| chilledzebra explică (pentru DoarBogdan):

E, atunci ii urez "Multa bafata!"! Sa nu fii scorpion rau ma cu ea, ai inteles? Sa nu cumva sa o sperii.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns (pentru chilledzebra):

Bine boss happy

| RAY a răspuns:

1, ca fac sex cu ea pe gratis, 2, ca pot face sex cu ea la orice ora, 3, ca daca ma enervez am pe cine bate 4, imi schimba culoarea parului tot mai mult in alb pe gratis, 5, ca am cu cine fuma iarba, 6, ca ne imbatam impreuna, 7 ea e pisicuta mea care anual pleaca la alti dar tot la mine vine

| chilledzebra explică (pentru RAY):

O.O o.O Ok...E gluma nu-i asa?

| RAY a răspuns (pentru chilledzebra):

Normal ca nu, e de o sinceritate rar intarnita

| chilledzebra explică (pentru RAY):

Inseamna ca sunteti/esti un barbat implinit!

| ἶῆfἶῆἶƮყ a răspuns:

Lol... te iubesc happy