| PrettyLiar94 a întrebat:

Hello!
Voua vi s a intamplat sa va doriti foarte mult un lucru/ o persoana, iar atunci cand il/o aveti sa va pierdeti interesul?

Răspuns Câştigător
| CristiB93 a răspuns:

Da la toti oamenii se intampla asta deoarece dorintele sunt iluzii. Crezi ca o sa fi foarte fericita daca o sa ai un lucru sau o persoana anume.
Fericire nu vine din exterior ci din interior, din tine si din ce faci tu, nu din dorinte indeplinite.

10 răspunsuri:
| AlexandraCroft a răspuns:

Tot timpul.

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

De fiecare daca cand ma bag intr-o relatie mi se intampla asta, ma plictisesc foarte rpede

| RAY a răspuns:

E ceva normal, mi s-a intamplat

| corbulalbrosu a răspuns:

Este in firea omului sa se plictiseasca, sa-si piarda interesul de ceva devenit banal.

| neutrino a răspuns:

Da, de multe ori mi-am dorit cate ceva si am obtinut mult mai tarziu, dupa mult efort, si nu am mai fost bucuros. Nu ma refer aici la relatii.

| LoveSleep a răspuns:

Nici n-ai idee.

| Lawliet14 a răspuns:

Mai rar, pentru ca studiez destul de bine terenul. Sunt atras si de inteligenta. Cel mai des se intampla atunci cand nu studiezi terenul bine sau aproape deloc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu. mi se pare penibil

| oBanană a răspuns:

Da, știu ce zici I don't want to see.
De aceea îmi place cel mai mult perioada de „flirt" laughing.

| AlexandruIonut004 a răspuns:

Da, mi s-a intamplat.