| luri a întrebat:

Hello! Sunt bune benzile de alergat mecanice?

Răspuns Câştigător
| Cretzz a răspuns:

In general depinde de pret daca vrei sa dureze, dar da sunt bine;). Alergatul te ajuta foarte mult cu sanatatea, in slabit si mult mai multe [ http://www.csid.ro/......-10328724/ ]. dar cel mai bine este sa te duci dimineata (cand nu e trafic) la alergat, in aer curat o jumatate de ora sau mai mult. dar desigur depinde, daca esti ocupata sau nu te poti trezi ia-ti banda de alergat.

| luri explică (pentru Cretzz):

Multumesc pentru raspuns!

| Cretzz a răspuns (pentru luri):

Pentru nimic.winking

5 răspunsuri:
| alex01234 a răspuns:

Nu stiu. Tu ce zici...ce intrebare e si asta

| luri explică (pentru alex01234):

Daca nu ai vazut bine, am mentionat ''mecanica'' pentru ca mai e si electrica! Hellloo!

| Georgidragu a răspuns:

Da sunt bune, dar daca vrei sa slăbești nu prea merge mai mult faci mușchi la picioare