| Emilutza a întrebat:

Hello sunt Emi si as dori sa am o porecla dar inca nu mi.au gasit. o pietenii >:". Puteti sa ma ajutati voi

4 răspunsuri:
| nesuferit a răspuns:

Roaba

| AlexandraHNY a răspuns:

Spune-ne ceva despre tine ca sa it putem oferi o porecla

| Emilutza explică (pentru AlexandraHNY):

Pai sunt micuta de statura am ochii caprui etc. si as vrea denaste gen trixx or mai multe nu stiu thinking

| AlexandraHNY a răspuns (pentru Emilutza):

Tu vrei o porecla doar din teribilism.ca sa fi ca restul...ar trebui sa stii ca trebuie sa te reprezintee.nu sa iti pui ca sa fi si tu ca restul.trebuie sa iti puna o porecla persoanele apropiate