| Veronicamiclee12 a întrebat:

Hello TPU, am banchetul de clasa a 8a intr-o lună. Vreau neaparat rochie scurtă deoarece sunt destul de slaba, dar dincolo de talie sunt grasa. Am picioare groase si nu vreau rochie scurta. voi fi singura cu rochie lunga. Greșesc?

2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Deci vrei neaparat rochie scurta dar nu vrei rochie scurta. Makes sense

| Emmmmmmmma111 a răspuns:

Nu o să fi singura cu rochie scurtă.

Dacă alegi o rochie lungă și frumoasă credemă că o să arăți minunat.

Îți recomand o rochie neagră cu spate gol sau o rochie albastră cu "pietricele" pe ea.

Fundă?