| daniellllaaaa a întrebat:

Hello TPU! Ce statusuri frumoase de dragoste stiti?winking ^-^ Cele mai frumoase primesc funditaaa ^-^ happy ♡♥

1 răspuns:
| SmilewithNikole a răspuns:

1.♥S-au întâlnit după 3 luni. El: "Îmi pare rău, am întâlnit o nouă fată, sunt bine și fără tine. Dar cum e viaţa ta acum?" Ea a închis ochii pentru a-și ascunde lacrimile. Şi-a adunat toată puterea, a zâmbit şi i-a spus : "Scuze, te cunosc?
2.Intr-o zi Dragostea si Prietenia s-au intilnit.
Dragostea a intrebat:"De ce mai existi, daca eu sunt aici?"
Prietenia a zimbit si a spus:"Sa pun un zimbet unde tu lasi lacrimi!"
3. Dragostea poate uneori sa fie magie. Dar magia poate fi uneori... doar o iluzie.
4. Mâna mea. O vezi? Acum uită-te şi la a ta. N-au nimic special, nu? Şi acum ia-mă de mână. Nu-i aşa că sunt cele mai frumoase mâini pe care le-ai văzut vreodată?
5.Sa iubesti inseamna sa accepti ceea ce a fost, ceea ce este, ceea ce va fi si ceea ce inca nu s-a intamplat!