| LuvJustinDrewBieberxD a întrebat:

Hello TPU! Deci eu si prietena BF ' ne-am certat ' nu stiu ce e cu ea!
de cand a aparut o fata si vorbesc cu ea ' prietena mea nu mai prea vb la fel cu mine!
ma face sa cred ca e jeloasa! isi invita alta colega la ea acasa!
si dupa 2 zile isi cere scuze!
ce sa ma fac?! doamne nu mai stiu cum sa reactionez!
oare e jeloasa sau ce are?!

2 răspunsuri:
| pinkdark a răspuns:

Da.este geloasa pe noua ta prietena

| Katerine a răspuns:

Se presupune ca da, vrea sa te faca ca sa fii si tu in asa situatie ca ea adica cum ai spus ca vb cu acea fata ( poate se simtea putin. suparata ) si acum incearca sa te faca sa simti si tu asta.