| me4ever98 a întrebat:

Hello TPU! Imi puteti spune si mie cum este la internat si daca exista vreun program special care trebuie respectat? Exista cineva care are grija de elevi care stau in internat? Acel "cineva" iti da voie sa iesi afara cand vrei sau trebuie sa stai tot timpul in internat? Cat mai multe raspunsuri plz... FUNDA!

1 răspuns:
| andreea9701 a răspuns:

Este destul de aiurea... am colegi in clasa si spuneau ca la ora 8 trebuie sa fie in internat. Si este cineva care ii supravegheaza permanent!