| eliiiza05 a întrebat:

Ce sa faci cand te plictisesti vrei sa iesi afara ca te ai plictisit in casa, dar n ai cu cine. Va rog, fara raspunsuri poti iesi si singura, uneori ies cand chiar n am ce face, insa nu poti iesi mai tot timpul asa, parca trebuie si o companie, nu prea ai ce face singur mai ales pe afara.

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Ia-o pe mama ta si iesi afara, sau suna o vecina, colega de scoala ...trebuie sa existe cineva care este singur si se plictiseste ca si tine.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Eu ies la alergat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Încearcă sa îți faci prieteni, nu ai avut niciodată prieteni sau cunoștințe? Sunt sigura ca ai avut!

| eliiiza05 explică (pentru anonim_4396):

Prieteni nu prea am, poate asa unu doi insa nu foarte apropiati sa ne vedem des si la fel si cunostinte foarte rar ies deoarece ei nu pot, iar eu raman singura sau cum s ar zice raman cam ultima varianta a lor sau nu aia preferata gen daca intelegi.

| Ilovedinero a răspuns:

Poti sa iesi la alergat, poti sa faci sport acasa, sa iti iei cainele si sa il plimbi, poti sa stai acasa sa gatesti, sa citesti( aici ma refer la cărti interesante), poti sa iti gasesti un prieten care face sport si iesiti aman2, vei avea si companie, vei arata si bine

| Itsmesoitsok a răspuns:

Mno, iesim împreună pe unde avem chef! PM?