| seena8616 a întrebat:

Hello! vreau si eu niste sfaturi de machiaj care sa-mi arate ochii mai miciwinking!

funda+vot :*

Răspuns Câştigător
| iricool1996 a răspuns:

Foloseste alb in coltul ochiului si pe linia sprancenelor, un eyeliner inchis si la mijloc o culoare (care vrei). Coditzele sunt si ele bune pentru ochii mici, facandu-i sa para mai lungi, ca de felina.

1 răspuns:
| mititepwp a răspuns:

Hei pai nu sunt chiar asa de buna la machiaj dar incearca sa folosesti negru si maro inchis contrureaza ochi si nu incerca sa iti faici codita daca faceaide obicei poti folosi de asemenea pentru ten o culoare mai deschis decat o ai u la fata