| EmaEmax a întrebat:

HELP! Am stat mult la soare si nu m-aam dat cu crema pe fata, as vrea sa stiu cum pot scapa de roseata cat mai repede posibil.Imi vreau fata inapoi! puppy dog eyes Funda pentru cel mai bun raspuns! Pls

3 răspunsuri:
| daassh a răspuns:

Crema hidratanta, si incetul cu incetul o sa se duca si acea"roseala", daca nu te dai cu crema o sa ti se cojeze fata.

| antilopa99 a răspuns:

O medota foarte veche dar foarte buna este sa iti ungi fata cu putina smantana. Pe bune, nu e o gluma. Roseata dispare imediat. happy

| EmaEmax explică (pentru antilopa99):

La mine e foarte grav, am incercat cu iaurt...