| anonim_4396 a întrebat:

Help sad Ce metode pentru a da celulita jos ati folosit si in cat timp a dat roade? Cremele anticelulitice sunt doar un mit sau pot da rezultate? Precizez ca fac si miscare dar semnele celulitei nu par sa se diminueze. Ceea ce nu-mi place e ca mereu trebuie sa-mi iau dres atunci cand iau pantaloni scurti pe mine sau o fusta. Sfaturi, metode, pls? big grin :*

Răspuns Câştigător
| DianaDiaa a răspuns:

Pai anul trecut aveam destula. Si usor usor am inceput sa mananc mai putina paine(mai putina nu deloc-)mai fara cipsuri, cei drept mancam cate ceva in fiecare zi ca si acum, aerobic(o data pe saptamana) acum depinde si dupa organism efort. Si crema am folosit de la elmiplant si chiar da roade. Trebuie folosita o luna. Costa in jur de 17 lei.Dar dupa mine merita.

| DianaDiaa a răspuns (pentru DianaDiaa):

Cate ceva ma refeream la dulce in afara de macarea normala

| Andreasx a răspuns (pentru DianaDiaa):

Eu o am pe cea de la nivea nivea good bye celullite dar ce-i drept nu m-am dat in fiecare zi cum prescrie. Dupa ce o voi termina, voi incerca crema de la elmiplant.

4 răspunsuri:
| SpookyKid a răspuns:

Salut! In primul rand miscarea ajuta, incearca sa mergi cat mai des la sala sau sa faci jogging si sa ergi cat mai mult pe jos.Cremele pot functiona dar nu toate sunt bune, mai bine fa mai multa miscare si sgur o sa vezi diferenta

| ylakiztenurb a răspuns:

Eu am auzit ca e bun zatul de cafea pentru celulita...