| Roxyyyy_7926 a întrebat:

Help! Dau funda. Prietenul meu are majorat saptamana viitoare. si inca nu m-am decis in legatura cu cadoul. Suntem impreuna de 3 saptamana (destul de putin ). Vreau ceva sugestii de cadouri frumoase. Ar fi potrivit sa ii fac si o cana cu o poza cu noi doi sau o perna... avand in vedere ca suntem de atat de putin timp imp?:d Ajutati-ma va rog :*:* astept sugestii

5 răspunsuri:
| AIRIUS a răspuns:

Buna!
Nu conteaza atat de mult cadoul sau in ce consta el,din cate vad pui foarte mult accent pe lucrul asta...
Trebuie sa te gandesti ca el are nevoie in primul rand,de,siguranta ta,siguranta care i o oferi tu,de increderea si speranta ta,in relatia voastra.
Intr adevar,e foarte greu sa gasesti lucruri demonstrative,dar prin blandetea ta,prin incurajarea ta,prin totate lucrurile care tin,vei reusi.
Ca si cadou,poti sa i daruiesti o carte,care are ca titlul gen,,Inceputul unei iubirii.,, pe care in mod cert vei gasi,daca nu ceva asemanator.
Si o cana ar fi ideal sa i daruiesti,dar gandeste te ca trebuie sa i faci un cadou [pentru ca tii neaparat] pentru el, de ex, un ceas, mii se pare cel mai elegant cadou pe care i la i putea feri.
Succes!

| nicolici a răspuns:

Buna Roxykiss. Eu zic ca ar fi frumos daca i-ai cumpara o esarfa draguta:X. Sau ai putea sa ii faci cum ai zis tu, sau un tricou cu o poza cu voi 2. T-eam pupat.Baftahappy.

| nicolici a răspuns (pentru nicolici):

Te-am pupat**scuzebig grin

| jessie35 a răspuns:

O perna cu inimioarabig grinhappy

| Roxyyyy_7926 explică (pentru jessie35):

Si eu m-am gandit la ideea asta. dar nu ar fi penibil?:-s avand in vedere ca suntem doar de 3 saptamani?:*