| Sharpay a întrebat:

Help me! big grin Am un coleg 'prost' care ma enerveaza la culme!
I-am spus cu frumosul sa ma lase in pace si nu intelege... I-am dat una si incepea sa urle ca de ce dau in el sa dea sh el in mine. HELPbatting eyelashes

5 răspunsuri:
| LizaGirl a răspuns:

Ignora-l!batting eyelashes

| CoCoundervibe26 a răspuns:

Si ce ai vrea sa afli? happy

| Sharpay explică (pentru CoCoundervibe26):

Mai exact esti fata si s-ar putea sa stii. poate ti s-a intamplatbatting eyelashes
replici. una am inteles-o cu ignorat'u big grin

| AlexTudorache a răspuns:

laughing buna sharpay :*
Poti incerca doar sa il ignori.
Ignorandu-l il faci sa se simta prost in fata celorlalti si o sa se opreasca.
Asta daca nu vrei sa ceri ajutor persoanelor mai mari...profesori,director(daca este ceva grav)
Sigur.Ii poti trage 2 palme si sa ii arati cine e sefu'laughing Glumesc..incearca sa il lasi pe el sa fie prost si tu sa scapi de el pe calea nobila

| Sharpay explică:

Poate asa o fi... da e PROST cu P mare :@.
laughing)