| CopilCopac a întrebat:

HElp MEstraight face

ieri seara am dormit la o prietena si ne-am cam ametit.eu mi-am taiat venele de la incheietura mainii si acum se vede oribil...nu pot sa ies in bluza cu maneca lunga pentru ca e cald afara. ce sa fac sa nu se observe? si mai ales sa nu afle mamaI don't want to see?

thnx

6 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Eu stiam ca atunci omul e nitel pilit il apuca dragostea de viata, nu de moartethinking O sa porti bluze cu maneca lunga.Decat sa fi strigata sinucigasa mai bine faci asta. Iar mamei ii zici adevarul

Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Ce sa mai faci acum? Iti asumi ce ai facut, recunosti si iti porti semnele toata viata. Sunt lucruri care nu se mai pot da inapoi.

| AnnaMariaaa a răspuns:

Te bandajezi si nu faci nimic si daca te intreba ce ai patit ii spui ca te-ai lovit si de alta data gandeste inainte.

| SalamdePorcpentruTriviaAmuzante a răspuns:

Te-a durut cand tiai taat venele?laughing
scuze dar is curioasahee hee

| CarmenR a răspuns:

Deci treaba asta cu taiatul venelor chiar nu po sa o inteleg. Fete tinere si va jucati cu prostii din astea. Sunteti emo? In fine. Pana se va cicatriza rana poti sa iti pui unul sau doi plasturi mai grosi, iar deasupra sa porti o bratara groasa elastica, care sa se lipeasca de incheietura, o bratara sau mai multe.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doamne, te imbeti si apoi te tai!
GOSH!
Puneti o banda(alba)si peste ea cateva bratari.
Mmmm... zici numele,, CopilCopac''?
Iti trimit ceva pe mesaj privat.
winkinghappy