| Dyingfetus a întrebat:

Nu radeti.A venit vara.Port bluza cu maneca scurta deoarece e foarte cald afara. Problema este ca am semne pe piele,adica..., m-am taiat de cateva ori si acum ca vine vara mi-e frica ...va rog, raspundeti decat la intrebarea cum pot ascunde semnele? NU am nevoie de alte povesti cum ca nu e bine sau ca viata e grea. Atat am intrebat! Cum ascund semnele?

3 răspunsuri:
| Wut a răspuns:

Pai, sunt taieturile tale, semnele tale laughing) Nu trebuie sa iti fie rusine. Am prietene care pe picioare au tot asa taieturi si semne si cicatrici, etc, dar daca ai nu trebuie sa ti le ascunzi. Poate se vor vindeca de la sine.

| a răspuns:

Nu ar trebui sa iti fie rusine... dar daca tot vrei sa le ascunzi incearca un fond de ten lichid sau un corector pentru cearcane... poate merge;-)

| Dania19 a răspuns:

Din pacate nu se pot ascunde numai daca nu te dai cu fond de ten sau cu lotiune auto-bronzata happy