| Sheisshe a întrebat:

HELP ME! Imi place de un baiat din clasa de la mine de anul trecut, suntem in aceeasi zodie...si lui niciodata nu i`arplacea de minesad. Cu el nu prea vorbesc...si nu stiu anul trecut mi-a placutde el la inceput, dupa nu iar acum vre`o luna a inceput iar sa imi placa de el, ce sa fac? Sunt mai timida de fel eu si suntem intra`8`a

3 răspunsuri:
| UbexFlo a răspuns:

Pai daca lui nu-i place de tine degeaba mai incerci.sad

| MLE a răspuns:

Pai de unde stii ca nu te place? Poate exista vreo sansawinking. Mai incearca. Dai semne. dar nu insintent pentru ca atunci chiar vei da de belea. happy. Succesc si ai incredere in tine! Ps.foloseste`ti farmeculbatting eyelashes.

| marinatelechi a răspuns:

Pai vb cu el de parca ati fi prieteni vechi, ajutal cu orice ocazie iar el isi va da seama de valoarea ta! succes