| All3xutzza a întrebat:

Anul trecut si anul acest am fost singura de Sf.Valentin! Dar in clasa a cincea si a sasea am fost cu un baiat si acum intra opta as vrea sa fiu cu el dar nu stiu daca ma mai place.si mi-e rusine sa il intreb(intr-a opta s-a apucat de fumat si mie nu imi cam place treaba asta) si mai sunt si timida! Help me! Funda.

Răspuns Câştigător
| Violetta2303 a răspuns:

Pai...eu sunt a 9a si nu sufar fumatul dar iti voi da proasta veste ca la liceu toti fumeaza. Eu nu m-am apucat dar toti prietenii mei fac asta si sunt invatata sa ii vad fumand. Gandul ca fumeaza nu are de ce sa te sperie vei da de asta peste totoh go on acum ca am stabilit asta te sfatuiesc sa vb cu el pe mess de trecut si sa vezi daca isi aduce aminte cu placere sau nu ce acea perioada. Daca isi spune ca era frumos sau iti da de inteles asta spuei ca poate ar fi frumos si acum.el te va intreba la ce te referi si incepi si u sa te dai pe langa el.tongue Haiii sigur esti descurcareata.Plus ca esti timida merge sa vb pe mess.Ai incredere in tine :X Nu ai ce pierde.Imi dai funditapuppy dog eyes?:X

1 răspuns:
| RoXyyR a răspuns:

Pai daca tu il placi apropitete de el si arata-i prin gfesturile tale ca inca il mai placi discuta cu el pe mess mai multe lucruri si cu siguranta daca te place va vrea sa aveti o relatie asa ca bafta si sper sa iti gasesti perechia de sf valentin