| Insurgent a întrebat:

Help me please! puppy dog eyes

Imi cade rau de tot parul de cateva luni, nu vreau sa exagerez, dar fata de inainte a cazut foarte mult! ce sa fac? plzz ziceti-mi sh aprop nu folosesc placa sau alte chestii straight face

4 răspunsuri:
| thefirstangel a răspuns:

Buna.pai ai putea s te duci la o farmacie si sa ceri un sampon special pentru asa ceva...

fundita?

| annakarenina a răspuns:

Nu incerca sa faci ceva dupa capul tau, cel mai bine ar fi sa consulti un medic. Altfel, cu un medicament nepotrivit risti mai mult.

| adrianajollie a răspuns:

Foloseste ulei de ricin happy
sau e un tratament la vichy happy
daca nu -> dermatolog
funda?batting eyelashes

| DEXARdinTZARIGRAD a răspuns:

Pai bine exista o singura solutie in asa situatie... hi hi hi big grin, glumesc desigur in asa cazuri ar face bine sa te consulti cu un dermatolog.Altfel nu stiu