| Geony a întrebat:

Am o mica mare problema, folosesc placa cam de 3 luni o data la 2 saptamani, cum imi dau seama daca am parul' ars? Imi cade foarte multe fire de par... E ceva normal? E din cauza placi? Acum 2 ani mi-am facut suvite iar acum varfurile sunte decolorate; am inteles ca trebuie sa ma tund, am parul cam pana la umar nu vreau sa ma tund scurt! Ce pot face ca sa am un par sanatos? Ceva masti? E bine daca folosesc placa o data la 2-3 saptamani? Please...Cine ma poate ajuta?

2 răspunsuri:
| djbdkjfkdjfkjdkfdfkdsvhfsdhbvbhjvgbdsfg a răspuns:

E asta e rasplata dupa folosirea placiismugpar distruslaughing...
E normall sa iti fie deja ars...tre sa te tunzi altfel vei arata.nasolhappy
Stiu multe fete la mine la liceu care din cauza folosirii placi nu mai au acea splendoare de parhappy... Dar hai sa nu mai fiu asa de reasmug
FA-ti acolo o frezuka mica bob ceva funk punk sau sa te reprezintehappysi gatahappyvei arata schimbata si frumoasa si nu mai folosi placa ca vad ca deja nu mai are rosthappyLasa parul asa cum ehappyPwp:XBafta!

| ir3al a răspuns:

Eu folosesc placa zilnic, dar asta pentru ca am un par foarte dificil. Deci, nu te speria daca parul tau nu mai arata ca inainte.Toate riscam cand folosim placa. pentru ca vrem sa aratam bine dar in acelasi timp ne ardem parul, dar daca nu risti nu castigi corect?