| xena_1013 a întrebat:

Help mee! prietenul meu e ffffffffff gelos nu suporta sa ma sune si sa fiu ocupata, ne.am certat d multe ori din kuza asta, el m. a facut sh proasta, ne.am jignit unul pe altul(el primul)sntm de 2 ani impr, m. a inselat cand eu eram in spital, se dadea la cea mai buna prt(el nu recun), are zile cand e baiat de zahar si zile cand se enerveaza din orice... ce pot sa fac?sadcryingcryingcrying:eu il iubesc ffffff mult

Răspuns Câştigător
| EuSiCuMine a răspuns:

Nu-i mai arata ca ai face orice pentru el deoarece el profita de asta! Stie ca tu esti lapte si miere dupa el si profita. Fi o data dura si spune-i :
Daca imi mai vorbesti as s-a terminat! Nu mai vorbi as cu mine! etc
Si el daca te iubeste cu adevarat te va pretui si te va trata asa cum trebuie. Trebuie sa afli daca te foloseste sau daca chiar te iubeste si este prea... "obsedat". Vorba ai : Are balta peste!
Numai bine:*

1 răspuns:
| Roxa_9890 a răspuns:

XENA,si eu am avut aceeasi problema, cu gelozia.Nu stiu daca i-a trecut fiindca sunt plecata din tara si mai dureaza putin pana ajung inapoi.Eu te sfatuiesc sa ii spui direct ca, cu gelozia nu merge, si daca te iubeste, va intelege.siiibatting eyelashes,la faza cu inselatu' cu cea mai buna pr, nu stiu ce sa zic.Esti sigura ca te iubeste la fel cum il iubesti si tuthinking