| adynna_8265 a întrebat:

Help meee...am o rochita neagra dintr`un material pe care se pun multe scame sad si am fost 3 saptamani la tara si am pe ea par de pisica, am spalat`o, am scuturat`o de multe ori dar nici un rezultatsad nu stiu ce sa mai fac...am stat si m`am gandit si daca nu gasesc nimic cred ca o sa aleg fir cu fir pana scap de tot parul ala cred ca o sa imi ia mult timp... dar pana atunci vreau sfaturile voastre poate o sa reusesc cumva...asa ca plssss ajutati`maaacrying((

7 răspunsuri:
| elena a răspuns:

Raspunsurile primite sunt foarte bune in privinta rolei, dar atentie, dupa ce rola s-a umplut de par elimini primul strat de hartie, cauti in marginea de sus sau de jos un coltisor de hartie de care tragi usor si invarti pana rola ramane curata... poti utiliza rola in orice situatie de eliminare a parului sau alte scame.

| Antrax a răspuns:

Poti folosi o perie

| marsy a răspuns:

Exista perie speciala pn asa ceva. eu tot am o pereke de pantaloni. care ma skot din sarite!

| barbyr0z.ex.fantadelamaye a răspuns:

Eu folosesc o perie de scamehappy
e fte buna, si eu aveam pisici dar e sg ca disparea parul:*

| cappodonna a răspuns:

Cauta la pet shop este o rola speciala pentru scame are ca un fel de lipici pe ea si cand dai pe haine se ia instantaneu. e in jur de 10 lei si e buna eu folosesc mereu ca am 3 catei big grin (monstri) naparlesc mult.Nu te speria o sa scapi. PuP

| adynna_8265 explică:

Ms mult o sa incerc :*:*:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt role speciale pe care se lipesc scamele si parul. Daca nu, incearca sa o dai cu o periuta de unchii si un pic de apa.Sau bucati mari de scoci. Dar rola aia e mai buna.Si nu iti ia mult timp sa o cureti.