| Carolinee a întrebat:

Help! nu am deloc sani si nu stiu ce sa mai fac! niste ingrediente stiti ca sa-mi creasca... va rog numai eu sunt singura din clasa care nu am sani! help me! dau funda

Răspuns Câştigător
| Dumnezău a răspuns:

Stii,in padure gasesti o buruiana careia ii zice cucuta.O iei,o tai, o pisezi, o lasi la uscat o saptamana undeva intr-un loc cat mai uscat, dupa iti faci un ceai din cucuta aceea, baut dimineata la 7 dupa un ou fiert.Garantez,muica! Asta e reteta din batrani.S-ar parea ca a folosit si Lisa Ann cand era ea mai tinerica.Fo' real!

5 răspunsuri:
| TeoPT a răspuns:

Câți ani ai?

| CristiB93 a răspuns:

Si ce?, sunt convins ca esti frumoasa si asa happy, poate ai altceva mai frumos decat cele din clasa tawinking

| Dolyta a răspuns:

Nici eu nu am, si am 17 ani. gasisem niste exercitii pe net, dar nu prea folosesc. si am citit ca iti cresc pana pe la 20 de ani thinking deci, fa sport si spera ca iti vor mai creste. daca nu, asta e, sunt multe femei care le au mici, chiar si mame asemenea. si nu au murit din cauza asta, isi traiesc viata asa. la un moment dat iti dai seama ca sunt lucruri mai importante si frumoase in viata decat sanii mari happy

| Carolinee explică:

Mai dati raspunsuri si dupa ce am dat funda! va rog:*

| Sh_Cam_Atat_Anuta_1990 a răspuns:

Depinde si de varsta ta, daca ai sub 16 ani cel putin, mai asteapta, daca ai peste 18.Deci ce varsta ai?