| noname_8226 a întrebat:

Plz plz plz! ceva exerciti de cresterea sanilor (nu am sani deloc)sau ce sa mananc sa imi creasca plz plz help my! fundisa:X:X:X:XX

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| nOnAmE_6909 a răspuns:

Daca ai 14-17 ani o sa iti kreascaoh go on dar daca ai intre 18-5, 26, 27 etc o sa iti creask cand o sa ai un copiloh go on asa ca nu iti face grijioh go on papa

6 răspunsuri:
| noktambul a răspuns:

Cu timpul o sa iti creasca si sanii. Nu trebuie sa fii complexata : o femeie ca sa fie frumoasa sau apreciata, nu are nevoie de niste tate mari!

| saymoon a răspuns:

Daca te ingrasi o sa ti mai creasca si sanii.De exemplu cand eram micuta eram foarte slaba, in clasa a 6 a m am ingrasat si in acea perioada m am dezvoltat foarte tare, adica pe la 12-13 ani.sanii imi crescuse destul de mult, cu toate ca toate rudele de sange apopiate feminine nu au sanii mari, din contra.
acum sunt mai slaba, am 50 kg, si cu toate ca am slabit nu am pierdut prea mult din bust, doar vreo 5 cm (am 90cm la bust, am avut 95cm).
Deci daca te mai ingrasi, acum depinde ce varsta ai, daca esti trecuta de 16-17 ani, mai ai o sansa cand o sa fii gravida si o sa alaptezi sau poti sa ti pui silicoane,
Ai grija de tine si Craciun Fericit.

| DeeaLove08 a răspuns:

Depinde de organismul tau.fiecare se dezvolta in ritmul sau.nu te agita, o sa-ti creasca ei si in primul rand nu e prea sanatos sa ii faci sa creasca fortat.

| JeLeu a răspuns:

"sau ce sa mananc sa imi creasca"
silicoane laughing

| urgentr a răspuns:

Da, silicoane sau mai cresti

| cookie_6708 a răspuns:

SPORT SI MULT SPORT. Exercitiile pentru abdomen ajuta uneori dar poate si vb si de o cauza biologica, daca nici mama ta nici antecedentele tale familiale nu au sani, nici tu nu cred ca vei avea, sau esti prea mica, de obicei la varsta de 16-17 ani incepe dezvoltarea si cresterea mai rapida.thinking