| Geo_4096 a întrebat:

Help! Nu mai pot sa intru pe youtube si pe trilulilu sa ascult muzicacrying(. Cand intru pe trilulilu imi zice asa "Pentru vizualizare aveti nevoie de Adobe Flash Player 7. Click aici pentru a face un upgrade la ultima versiune." L`am instalat si tot nu mergee`crying. Mai trebuie sa va spun ca pana sa nu mai mearga am instalat winamp`ul. Ma gandesc ca poate fi si de la asta. Va rog ajutati`maaaacrying.

10 răspunsuri:
| Eu4EverX a răspuns:

Aceeasi problema o am si eu si nu pot nici cum sa il instalez.nu este de la winamp...

| DeeAnna. a răspuns:

Intra pe site`ul oficial Adobe Flash Player si poate de acolo se instaleaza si poate iti merge.winking

| Geo_4096 explică:

Eu4EverX: De cand ai problema asta?

| m4r1n a răspuns:

Incearca sa iti downloadezi adobe flash player 7...sau cat iti cere si instaleaza-l...si mie mi s-a intamplat dar dupa ce l-am instalat mi-a mers. daca vrei un link de download iti dau pe pm.
Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Draga geo si mie mi s-a intamplat la fel dar nu stiu cum sa-l instalez

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sti descarci alt, cum ar fi mozilla sau goole crome si ancearca te rog frumos ca va merge. ceauo.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si mie mi se intampla la fel va rog sa ma ajutati astept un raspuns va rog o sa ma plictisesc fara youtube si muzica ast rasp ANA.

| Raluuu17 a răspuns:

Si eu aveam aceiasi problema. dar inchide programele cand instalezi adobe flash playeru nu trebuie sa ai deskis cum ai fi opera moziila internet explorer etc:*. mult succes... daca nu uita-te pe youtubehappy

| alexutza007 a răspuns:

Si eu am o problema cand intru pe youtube nu se mai aud melodiile deloc si cand se aud imi pica netu