| DDi a întrebat:

Help! O sa sune ciudat, dar chiar nu stiu pe cine sa intreb. Am 17 ani si vreau sa merg la medicul endocrinolog sa-mi spuna daca mai pot creste in inaltime. Idea e ca am o intrebare: isi va putea da seama ca am facut s*x? Din cauza ca am facut nu mai cresc?

Răspuns Câştigător
| Rukhsandra a răspuns:

Faza ca daca faci sex nu o sa mai cresti e o porcarie spusa de parinti nostri ca sa nu ne incepem viata sexuala de frica sa nu ramanem pitici laughing
Depinde si ce inaltime au parinri tai big grindeobicei se mosteneste

1 răspuns:
| ale2000mi a răspuns:

Nu cred, dar merita sa te duci caci poate are o tehnologie mai avansata si poate afla