| hatzul a întrebat:

Vreau sa va intreb daca Merg la un medic endocrinolog poate sa vada daca mai pot creste in inaltime sau sa-mi dea ceva sa mai cresc? Am 1.66 la 18 ani! Multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

S-ar putea sa mai cresti natural pana la 21 de ani, Dar putin probabil
Medicii te pot ajuta daca considera ca este necesar dar la varste mai fragede...
Relax si eu am cam tot atata. Desi tata are vreo 1, 85, buncii 1, 75.
Apropo cantaretul din poza mea de profil are 1, 65cm happy