| LalLyBoOmD a întrebat:

HELP urgent! Samsung Galaxy S3 sau (Apple) IPhone 4s?!?!?! Care este mai bun si de ce? Cel mai bun raspuns primeste funda, iar cele care merita, voturi! big grin Va pupacesc puppy dog eyes!

9 răspunsuri:
| LalLyBoOmD explică:

Hei, cred ca Dianna are dreptate, Samsung Galaxy S3 este prea mare si in afara de asta, cred ca IPhone are mai multe aplicatii si mai faine, din cate am citit. Nu ca S3 nu ar avea.

Totusi multi spun ca Samsung Galaxy S3 este mai bun. Of, nu stiu ce sa fac!

| Saturday a răspuns:

Samsung Galaxy S3!

| Alexalice10 a răspuns:

Pe 12 septembrie se lanseaza iphone 5 si nu va mai dura mult pana la aparitia in Romania. asa ca, daca nu e graba, ai putea sa astepti ca sa vezi ce schibari va avea iphone 5. eu nu am nici unul dintre aceste telefoane, dar am fost foarte multumita de produsele Apple. am un s2 si sunt multumita, dar Apple are mult mai multe aplicatii. succes!

| Fantastic7 a răspuns:

Iphone 4s love struck

Răspuns utilizator avertizat
| Ciocolataa20 a răspuns:

Saturday! Fiecare cu parerile lui. Eu sincer am iphone 4S si imi place mult. Acum daca o luam asa iphon-ul are cateva lucruri de la galaxy si invers.
Insa Parerea mea este ca Galaxy S3 este mai mult pentru adulti deoarece este mult prea mare. Este bun, rapid si are aplicatii nemaipomenite insa mi se pare foarte mare. Parerea ta conteaza :*

| blueandwhite a răspuns:

S3 are mult mai multe decat un iphone

| Iordache_Paul_1987 a răspuns:

S3 cu sigurantawinking nu e complicat sistemul operativ, raspunde super rapid, cantareste putin nu ca un iphone....etc etc. daca iti cade pe jos nu se desface in 1000 de bucati big grin

| LalLyBoOmD explică (pentru Iordache_Paul_1987):

1) Iphone 4s este mai usor
2) Un Iphone poti sa-l scapi pe jos de maxim 5 ori, pe cand S3 are doar o viata si este imposibil sa nu scapi o singura data telefonul din mana.
3) Nici sistemul operativ al Iphone-ului nu este complicat.

Daca nu stiti despre ce este vorba, nu mai raspundeti.