| Catenstein a întrebat:

HELP! URGENTTTT!crying(((((((((va rogcrying(
Cum pot sa ii spun ca il plac?[eu sunt ff timida dar stiu ca si el ma place dar nu stiu cum sa il fac sa imi spuna astaon the phonecrying((((((((((

Răspuns Câştigător
| Deny1333 a răspuns:

Nu trebuie să-i spui. Dacă ştii sigur că te place, laşi timiditatea şi te dai la el câteva zile, dar fără să pari vreo disperată. Cu măsură, aşa.
După, prinde el ideea şi va face primul pas. happy

4 răspunsuri:
| razvy596 a răspuns:

Pai daca si el te place du-te la el si spune-i ca il placi si ca daca vrea sa fie cu tine sau daca nu poti ii trimiti biletel sau ii zici la telefon e mult mai simplu pentru tine

| CristinaCrisy a răspuns:

Iti poti pune o prietena sa il intrebebe daca te place si daca zice da sa ii zica ca si tu si daca vrea sa stati impreuna au asa am facut dat nu a vrut.

| llllLiliallll a răspuns:

Cred ca poti ruga o persoana in care el are incredere sa-l intrebe ce simte katre tine, dar daca nai incredere ia-ti inima in dinti si intreaba-l! chiar nu inteleg carei problema-daca stii ca te place asta deja este mai usor, fii sincera si totul va merge bine

| pettrutz a răspuns:

Incearca sa-i spui pe net...acolo mereu e mai usor de comunicat.winking bafta!