| Olycykaingerash a întrebat:

Cum sa-i spun unui baiat ca il plac?
Sincer sunt foarte timida...Si imi este frica ...nu stiu daca si el ma place!
ajutati-ma!

Fundita.

Răspuns Câştigător
| raisa1993maria a răspuns:

Mah ce aveti toate cu rusinea? in ziua de azi cu rusinea mori de foame... ce crezi ca se va intampla daca lui nu ii va placea de tine? doar nu o veni sfarsitul lumii, exista sansa sa te placa dar si invers. oricum daca nu risti nu castigi, daca nu ai curajul sa ii spui in fata, incearca pe mess

1 răspuns:
| Adelina_7468 a răspuns:

Spune-i pur si simplu ca il placi. Daca are minte si bun simt (adica daca merita atentia ta) va aprecia asta.