| Ingerash a întrebat:

Help! vineri ma intalnesc cu un baiat cu care sunt de o saptamana, despre ce am putea vorbi? noi vorbim mult prin sms-uri dar in realitate mi se pare mai greu sa gasesc un subiect! plzz cateva idei de subiecte,

2 răspunsuri:
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Despre nimic si serios vorbesc, primele discutii nu trebuie sa cuprinda discutii ample cu un scop anume, vorbiti despre orice va relaxeaza, va destinde, discutiile vin de la sine oricum dar pastreaza-ti naturaletea sa te vada el asa cum esti tu sa stie ce iti place tie in orice domeniu.Nu e greu.Bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lusruri banale
care iti plac tie si lui el asa obs cum esti u in realitate