| Rapperiţa a întrebat:

Oh...maine ma intalnesc cu un baiat cunoscut pe mess.imi place si cred ca si el ma place din moment ce mi-a cerut sa iesim.problema e ca nu gasesc subiecte de vorba.nu stiu ce sa vorbim, ce sa facem.practic nu gasesc nici un subiect de vorba. dati-mi cateva sfaturi pentru un date reusit. ce sa fac si ce sa nu fac. ce sa zic sau ce sa nu zic. el are 17 ani eu 15

2 răspunsuri:
| Katyusha_4814 a răspuns:

Muzica va fi mereu un subiect interminabil.
Scoala, colegiihappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sau il poti lasa pe el sa vorbeasca pentru inceput, iar pe urma te poti lega de lucrurile pe care le-a spustongue... mie imi este usor asabig grin