| Carla_2571 a întrebat:

Hey! Afara ploua cu galeata si mor de plictiseala. Ce as putea face?

Răspuns Câştigător
| Kassandra_9578 a răspuns:

Uite ce ai putea face:
*Citeste o carte
*Te uiti la un film online pe net sau poti sa te uiti la un DVD (apropo la ora 14:00 este Sa te prezint parintilor, eu ma uit)
*Sa te joci un joc
*Sa faci un puzzle
*Asculti muzica
*Vb cu cineva pe messenger
*Danseaza
*Rebus
*Sudoku
*Citesti o revista
*Intri pe facebook sau pe hi5(daca nu ai fa-ti cont)
*Deseneaza
*Fa-ti un jurnal
*Fa teste pe Clopotel
*Joaca-te cu o minge mica (lovestio de pereti laughing)
*Fa-ti unghiile

5 răspunsuri:
| Neimportant a răspuns:

Poţi să te uiţi la TV la un film bun, joacă-te un joc pe pc sau real thinking citeşte o revistă. dormi. răspunde la întrebări pe TPU.

| ignore a răspuns:

Uita-te l ploaiehappy si canta

| Smiley a răspuns:

Salut! Pai ai putea sa scrii,sa citesti,sa desenezi,sa citesti o carte sau o revista,sa te joci cu animalul de companie(daca ai),sa stai la pc,sa raspunzi la intrebari pe TPU,sa iti faci unghiile,sa stai pe mess,sa gatestihappy,uita-te la un film,danseaza,fa karaoke,asculta muzica, fa-ti un jurnal, sunt multe lucruri daca te gandestihappyIn cel mai rau caz ajungi sa iti faci temelelaughingOricum sper ca te-am ajutathappyFunda?

| ILoveMyFriendsSoMuch a răspuns:

Salut! Eu as face urmatoarele lucruri : Daca imi place sa desenez, as desena sa avansez cu conturul, culorile, combinatiile de culori. M`as uita la un fil la caluculator, comedie preferabil, chemi niste prieteni, sau dorilaughing. Sper ce te-am ajutathappy

| MissPinkGirl a răspuns:

Iti pui castila in urechi si dai la max melodia preferata:X
sau te uiti la un film cu o prietenawinking