| Mariukuu a întrebat:

Hey! Ajutati-ma va rog! Sunt cu prietenul meu din 3 mai.In vacanta sunt plecata din oras iar el se comporta ca si cum nu as exista...adica :se distreaza cu cea mai buna prietena
nu e interesat sa vorbeasca cu mine
Oaree de ce? sunt sigura ca ma iubeste dar ma fi putut uita intr-un timp atat de scurt? Dau Funda la cel mai bun raspunskiss

Răspuns Câştigător
| Lexiiii a răspuns:

Draga mea,si eu sunt plecata din oras, de o luna si ceva. Si iubitul meu ma cauta zilnic si vorbim si ma asteapta acasa. Asta inseamna sa iubesti!
Nu are cum sa te uite daca nu te iubeste. Alfel ar fi vorbit cu tine, si te-ar fi cautat. Si mai ales ca se distreaza cu cea mai buna prietena.
Si prietena asta a ta ii permite? Vorbeste cu ea si vezi ce iti mai zice. Si pe el nu il mai cauta, daca o sa vrea sa vorbeasca o sa te caute el.
Nu ii strica vacanta gandindu-te daca ai facut ceva. Nu merita, asa ca las-l.
Nu mai incerca.

| Mariukuu explică (pentru Lexiiii):

Mersi pentru sfat! Primesti Fundita!:*

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Spune-i in fata ce ai de spus, si in legatura cu prietena ta trage-o de limba poate el i-a spus ei ceva si nu vrea sa iti zica, poate vrea sa iti faca o surpriza si se sfatuieste cu prietena ta. sunt o gramada de variante.